Inplus Sp. z o.o.

Inplus specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesu inwestycyjnego w złożonych projektach infrastrukturalnych takich, jak np. budowa linii energetycznych, gazociągów lub sieci światłowodowych. Spółka uzyskane środki przeznaczy na umacnianie pozycji rynkowej. Ponadto część pozyskanego kapitału zostanie zainwestowana w dalszy rozwój spółki zależnej – Cenatorium. Firma ta jest pierwszym w Polsce komercyjnym dostawcą aktualnych danych o transakcjach na rynku nieruchomości i dysponuje na bieżąco aktualizowaną bazą informacji o nieruchomościach z całego kraju. Jest to możliwe dzięki gromadzeniu i przetwarzaniu czerpanych z różnorodnych źródeł danych oraz najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Cenatorium buduje wyspecjalizowane produkty, które pozwalają precyzyjnie i realnie zweryfikować wartość nieruchomości.

Procent akcji spółki w posiadaniu Magna Polonia : 18,03%

Aktualności

Zwyczajne Walne Zgromadzenie 25 czerwca 2018 roku

Szanowni Państwo,   W związku z wyznaczonym na dzień 25 czerwca 2018 roku Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Magna Polonia S.A, przekazujemy do Państwa wiadomości treść raportu wraz z dokumentami i informacjami związanymi z niniejszym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem. Zarząd Magna Polonia S.A. (Emitent, Spółka), informuje o zwołaniu na dzień 25 czerwca 2018 roku Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, które odbędzie się […]

Więcej →

Walne zgromadzenie 29 czerwca 2017

Szanowni Państwo,   W związku z wyznaczonym na dzień 29 czerwca 2017 roku Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Magna Polonia S.A, przekazujemy do Państwa wiadomości treść raportu wraz z dokumentami i informacjami związanymi z niniejszym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem.

Więcej →